بازگشت

چرا فروشگاه اینترنتی ماناپلازا معتبر است؟

چرا فروشگاه اینترنتی ماناپلازا معتبر است؟

مایل هستم از ماناپلازا خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟
پاسخ:
علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت ماناپلازا ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای اینماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در فوتر صفحه اصلی وب سایت ماناپلازا با کلیک روی لوگوی اینماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.
لینک اینماد فروشگاه اینترنتی ماناپلازا: https://trustseal.enamad.ir/?id=213189&Code=j3deDxGe0ORnKnD25gJh

لوگوی ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز موید دیگری بر اصالت یک فروشگاه است. و این لوگو نیز در فوتر فروشگاه قابل رویت و راستی آزمائی است.
لینک لوگوی رسانه: https://logo.samandehi.ir/Verify.aspx?id=235753&p=uiwkxlaodshwjyoedshwxlao

همچنین مالکین ماناپلازا گروه مدیریتی فروشگاه اینترنتی شهرکادو WWW.ShahreKado.Com هستند که سالهاست تحت قوانین صددرصد مشتری محور کسب و کارهای اروپا و امریکا، به ایرانیان خارج از کشور خدمات ارائه میکنند.
ماناپلازا با سابقه سال‌ها فعالیت و تحویل موفق سفارش‌ها به بیش از صدها مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه تجارت الکترونیک نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است.
بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد ماناپلازا استفاده کنید.